O nas

istniejemy nieprzerwanie

od 1972 roku! zaufaj nam

Produkujemy i dostarczamy spawane kubły elewatorowe z blachy St. 37, St. 52, blachy kwasoodpornej, kotłowej i aluminiowej. Produkujemy również stacje do osadzania rolek w taśmociągach przenoszących materiały sypkie w poziomie. Wszystkie detale oraz części produkujemy według norm DIN a także według rysunków technicznych lub wzorów dostarczanych przez klientów. Stosujemy rozwiązania standardowe oraz wykonania indywidualne. Przeważająca część prac spawalniczych jest zrobotyzowana.
Wypalarki plazmowe Hypertherm, grubość palenia do 30 mm, wielkość stołów 1500x3000 i 2000x3000.

Frezarko-wiertarko-gwinciarka CNC z ruchomą głowicą w 3 osiach XYZ

Zaprojektowana do wiercenia, gwintowania i frezowania w profilach, kształtownikach, rurach, blachach i płaskownikach.
Nasze wyroby z powodzeniem dostarczamy do odbiorcy!

Zrobotyzowane stanowisko spawalnicze

Ponadto posiadamy również: 6 stanowisk spawalniczych.
Nasze wyroby z powodzeniem dostarczamy do odbiorcy!

Prasa krawędziowa MVD-inan, nacisk 160 t, długość gięcia 3000 mm

Ponadto posiadamy również: tokarki, frezarki i wiertarki; prasy mimośrodkowe, nacisk 100 T; prasa hydrauliczna, nacisk 250 T.
Nasze wyroby z powodzeniem dostarczamy do odbiorcy!

nasze wyroby z powodzeniem

dostarczamy do odbiorcy!

Nasze wyroby z powodzeniem dostarczamy do odbiorców w Europie oraz na innych kontynentach. Do klientów, którzy są zainteresowani współpracą z nami możemy przyjechać z kilkoma wzorami naszych wyrobów, aby omówić szczegóły ewentualnej współpracy.
Nasze wyroby z powodzeniem dostarczamy do odbiorcy!

nasza siedziba znajduje się

w gorzowie wielkopolskim

Odległość od punktu granicznego we Frankfurcie nad Odrą wynosi około 80 kilometrów. Zatrudniamy przeciętnie ok. 20 pracowników przez co jesteśmy bardzo elastyczni w przystosowywaniu się do potrzeb klienta. Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę” dla szerokiego asortymentu produktów. Produkty na specjalne zamówienie stanowią dla nas „tor przeszkód”, który z powodzeniem i chętnie pokonujemy. Jakość i dotrzymywanie terminów dostaw są dla nas priorytetem. Na Państwa zapytanie przedstawimy szczegółową ofertę ze wszystkimi danymi na temat produktu. W związku z powyższym prosimy o nawiązanie z nami kontaktu i zapytania ofertowe. Poza kubłami elewatorowymi i stacjami rolkowymi do taśmociągów gumowych produkujemy inne wyroby metalowe uzgodnione z klientem, wypalane plazmą lub laserem.

chcesz zobaczyć nasze produkty?

przejdź do działu realizacje!

Zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.